משלוח/ איסוף עצמי

הסיפור שלנו

כבר למעלה מ- 3 עשורים, אנו שומרים בקנאות על איכות החומרים, על המתכונים, על הטעם והמרקם שנשארים בפה גם אחרי שכבר סיימנו... כי את החך הרי, אי אפשר לרמות.

 

אז אנחנו דלי קרים, חברה משפחתית אשר נוסדה בשנת 1989 בעיר ראשון לציון תחת ניהולם של משפחת בן בסט, ההורים סמי ורינה ושני בניהם, אבי ושרון.

 

סניפי רשת הגלידריות שלנו תחת השם "delicream" ממוקמים בעשרות נקודות במגוון ערים מהדרום ועד לצפון.

 

מפעל דלי קרים, שם קורה כל "הקסם"! ממוקם באזור התעשייה החדש בראשון לציון, ומתנהל תחת פיקוחו ההדוק  של משרד הבריאות, המפעל עומד בכל הסטנדרטים המחמירים הנדרשים בתקן, הן על ידי הרשויות המקומיות והן על ידי איכות הסביבה.

 

פסי הייצור שלנו משולבים אמצעי טכנולוגיית קצה ייעודית התפורה במיוחד לצרכי המפעל ואשר מעניקים לנו יכולות ייצור ללא פשרות, הן באיכות והן בסוג ואופי המוצר, החל ממיכלים למכירה במקפיאי תצוגה בסניפי הרשת, דרך אריזות אישיות כגון בסיסי פרוזן יוגורט ואריזות אישיות וכלה בתוספות לגלידה ורטבים המיוצרים אף הם במפעל.

 

דלי קרים פועלת תחת פיקוחה הצמוד של רבנות ישראל, עם הכשר רבנות לכל התוצרת המסופקת לסניפי הרשת ואף אישור בד"ץ בית יוסף למותג השוק המוסדי.

 

כעסק משפחתי הפועל כבר למעלה משלושה עשורים ושפינק דורות שלמים על טהרת גלידה איכותית תוצרת כחול לבן אנו ממשיכים במלוא המרץ בעשייה והקפדה על הטעם, האיכות והשירות.

 

בסופו של יום, אנו יכולים לכתוב על איכות חומרי הגלם, על הקפדה על מתכונים, על איכות השירות וגאוות כחול לבן.... אבל מה שאנחנו רוצים לומר בעצם, זה שבשבילנו, דלי קרים, זה פשוט טעים!

 

צרו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו קשר